תנאי שימוש, קניה ותקנון אתר - Sarits

תנאי שימוש, קניה ותקנון אתר

תקנון:

החברה: “שרית עיצובים”

האתר: sarits.co.il

מוצרי האופנה המוצגים באתר מוצעים למכירה לקהל הגולשים.

הבהרה:

הנהלת האתר משאירה לעצמה את הזכות לערוך שינויים בתקנון ובאתר זה עפ”י הצורך, ללא הודעה מראש לקהל הגולשים.

השימוש באתר הינו חופשי ונגיש ממחשבים סמארטפונים וטאבלטים. כל כניסה לאתר ממכשירים אלה או אחרים מהווה הסכמת המשתמש לתקנון זה.

מידע כללי:

sarits.co.il הינו אתר אינטרנט (להלן “האתר”) בעל חנות מקוונת למכירת בגדים, אקססוריז ומוצרי אופנה אחרים.

השימוש וההזמנה דרך אתר sarits.co.il מהווה הסכמה לכל תנאיו, והמשתמש/ת  מצהיר כי לא תהיה לה או למי מטעמה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או הנהלת האתר ו/או בעלי האתר ו/או מי ממנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה וידוע כי שימוש באתר מהווה הסכמה לכל תנאיו.

“שרית עיצובים” שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.

כל המחירים באתר מופיעים על גבי המוצרים ונקובים בשקלים חדשים כולל מע”מ אליהם במידת הצורך ועל פי שיקול דעת החברה יתווספו דמי משלוח על פי מיקום ותעריף שנקבע בעת הרכישה .

הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת.

הנהלת אתר sarits.co.il רשאית להציע באתר מבצעים מיוחדים, הטבות והנחות ושומרת לעצמה את הזכות לשנותם ללא הודעה מוקדמת.

תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולארי, מחשבי כף יד וטאבלטים למיניהם וכיו”ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות רשת האינטרנט בישראל ומחוץ לה , ובין אם באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים דרכם ניתן לגלוש באתר אינטרנט.

מדיניות פרטיות:

מסירת הפרטים האישיים באתר ואו בעת ההזמנה נעשית עפ”י רצון המזמין והסכמתו. מילוי הפרטים מעיד על הסכמת המזמין לכל תנאי התקנון לרבות תנאי הרכישה.

החברה אינה אוגרת מספרי כרטיסי אשראי במחשבים שלה ומשתמשת בשירותי אבטחה המתקדמים ביותר בכדי לאפשר בטחון מלא על פרטי האשראי ולא תהייה אחראית על גניבה כזו או אחרת של פרטי אשראי בדרכים זדוניות.

sarits.co.il משתמשת בשירותי סליקה מתקדמים מאובטחים ומאושרים על ידי כל חברות האשראי וכן עומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי בתקן המחמיר ביותר המתעדכנים מעת לעת.

הנהלת האתר לא תעשה בפרטי הלקוח שנרשם כל שימוש שהוא ולא תעביר לצד ג’ שום פרטים בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר אשר מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש והרכישה באתר.

תקנון ותוכן האתר מתייחסים ופונים לנשים וגברים כאחד.

צוות האתר עושה כל שביכולתו לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה המידע השלם והמדויק ביותר אך יובהר, כי לעיתים עשויים להופיע אי אלו דיוקים במידע המוצג .

למען הסר ספק, בהצטרפות לניוזלטר שלנו את/ה נותנת את הסכמתך לקבל דואר אלקטרוני, לרבות דואר אלקטרוני שמטרתו לעודד רכישת מוצר או שירות, מהאתר. כמו-כן, את/ה רשאית, בכל עת, להודיע לחברה על סירובך לקבל כל דואר אלקטרוני מהאתר, ע”י שליחת הודעה למייל

saratourel2@gmail.com

על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה ביעילות וללא תקלות, על המזמין/ה להקפיד למסור את כל הפרטים הנדרשים באתר במדויק. ידוע למזמין כי במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שגויים, אתר sarits.co.il  לא יוכל להבטיח שהמוצרים שהוזמנו יגיעו ליעדם. במקרה שהמוצרים לא יגיעו ליעדם בגלל פרטים מוטעים, תחויב המזמינה בתשלום בגין דמי משלוח. לפיכך, יש להקפיד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.

במידה ולא תאושר עסקה ע”י חברת האשראי, תשלח הודעה בהתאם ותידרש למסור אמצעי תשלום חלופי.

אישור ההזמנה הסופי מתבצע רק לאחר קבלת ההזמנה ובדיקת זמינות המוצר במלאי , יש לציין כי ייתכן ובמקרים מסוימים מוצר שהוזמן אזל במלאי למרות שלא צוין זאת באתר , במקרה זה זכאי הלקוח להחזר כספי מלא וביטול העסקה או למציאת חלופה שוות ערך למוצר ולרוכש לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין נזק ישיר או נזק עקיף אשר נגרם לרוכשת ו/או לצד ג’.

על המזמין או המזמינה באתר להיות מעל גיל 18 לפחות מבחינה משפטית לביצוע הזמנות באתר או באפליקציה . המשתמש הנו בעל תעודת זהות ישראלית תקפה, המשתמש הוא בעל כתובת בישראל, ובעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט.

המשתמש הנו בעל כרטיס אשראי ישראלי תקף ,שהונפק בישראל ע”י אחת מחברות כרטיסי האשראי.

אחריות החברה:
תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.

החברה לא אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמש ו/או לגולש ו/או למזמין ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא  – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז החברה שומרת לעצמה לבטל את ההזמנה הספציפית.

הנהלת האתר אינה אחראית לשימוש שיעשה המזמין שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או הכוללים ביצוע כביסה ו/או כל שימוש אחר בבגד.

הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, חגים, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה.

הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. במידה והמוצרים שנרכשו באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, ניתן לפנות לשירות הלקוחות במייל:

saratourel2@gmail.com

או בטלפון: 0542323818

והנהלת האתר תעשה את מיטב המאמצים לטפל בפנייה מוקדם ככל שניתן.

זכויות יוצרים:

כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים,מלל כלשהו באתר ,תקנון האתר,מאמרים באתר, גרפיקה ועיצוב , נתוני האתר ורשימת דגמים ושמותם הנם רכושה הבלעדי של “שרית עיצובים” ואין להעתיק ואו לשכפל אותם מבלי רשות בכתב מ”שרית עיצובים”.

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב בגדים, תמונות הבגדים וכיוצא בזאת, בלא קבלת רשותה של החברה מראש ובכתב.

מידע כללי – אספקת מוצרים:

אספקת המוצרים לרוכשים מבוצעת באמצעות דואר ישראל בדואר רשום ויגיעו לסניף הדואר אליו תנותב החבילה עפ”י הכתובת שהוזנה בעת ההזמנה.

sarits.co.il אינה יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברות השילוח השונות, אך תעמוד לרשותכם כדי לנסות לפתור כל בעיה על הצד הטוב ביותר.

מוסכם בזאת כי האפשרות להזמין מוצרים באתר באזורים מסויימים תהייה מוגבלת ולכן זמני המשלוח עלולים להתעכב מעבר לזמנים המקובלים , בכל מקרה של עיכוב ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו ולקבל מידע אודות המשלוח.

המוצרים שהוזמנו יסופקו לאחר שהושלם תהליך הרכישה במלואו והתקבל אישור לעסקה מחברת האשראי.

ביטול הזמנה באתר:

לקוח רשאי לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות “חוק הגנת הצרכן” התשמ”א 1981.

ביטול הרכישה אפשרי עד 14 ימים מקבלת המוצר.

במידה והלקוח מעוניין בהחזר כספי הרכישה תזוכה אך לא דמי המשלוח.
בכדי לקבל החזר כספי יש לשלוח את המוצרים לחברה, בהתאם להנחיות “החזרות פריטים” המצורף למוצרים שנשלחו ללקוח, אל המען המצוין בהנחיות. ההחזר יינתן רק כאשר המוצרים יגיעו למשרדי ההנהלה ובהתאם להנחיות.

החזר יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר באריזה המקורית , בלא שעבר שימוש, שאין בו פגם ו/או נזק ועם החשבונית שצורפה למשלוח. “שרית עיצובים” תהיה בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין זה.

החברה תזכה את כרטיס האשראי שפרטיו הוצגו בעת ביצוע הרכישה בלבד ובהתאם ללוחות הזמנים של חברות האשראי.
מתוקף החוק, לא ניתן להחזיר תחתונים, גרביונים ומוצרי טיפוח.

לא ניתן לזכות כרטיסי “דיירקט” או כרטיסי אשראי נטענים אשר הונפקו בדואר ישראל – יינתן זיכוי לרכישה באתר בלבד.

החזרות:

החזרת מוצר ניתן לעשות תוך 7 ימים מרגע קבלת הפריט וקבלת זיכוי כספי תוך 14 ימים כאמור לעיל. ניתן לקבל החזר כספי על המוצר, אבל לא על דמי המשלוח. ההחזר הכספי יינתן במידה ולא נעשה כל שימוש בפריט והוא עם תווית ובאריזתו המקורית.

 

 

אפשרויות תשלום באתר:

אפשרויות התשלום באתר עומדות בתקני האבטחה המחמירים ביותר ומאושרים על ידי חברות האשראי.

באמצעות כרטיס אשראי באופן מאובטח (ssl) ומאושר על ידי כל חברות האשראי.

עמידה בתקן אבטחת מידע לעסקים:

האתר sarits.co.il הוא בעל תעודת PCI המאשרת כי מערכת הסליקה שלנו עומדת בתקן אבטחה PCI.

בברכה,

שרית טוראל

sarits.co.il

לכל שאלה נוספת ניתן ליצור קשר:

במייל- saratourel2@gmail.com
או בטלפון- 0542323818

בברכה,
שרית טוראל

דילוג לתוכן