אודות | SARIT'S - חנות בגדי נשים | שמלות | עליוניות וז'קטים | בגדי ערב לנשים

אודות המעצבת – שרית טוראל

בגדי נשים

עיצוב בהזמנה אישית

קולקציות קז'ואל וערב

יש לי מספר אהבות, אופנה, בגדים, בישול, אפיה פרחים…  כן כן פרחים, בקיצור יצירה על כל המשתמע מכך.

לפעמים אני חשה כיצד התחומים מתערבבים זה בזה. כשאני מתכננת דגם חדש אני תמיד רואה לנגד עיני פרחים … צבעים…גוונים…שהרי הטבע הוא אומן מוכשר אם לא ה…וזו השראה בשבילי.

כשאת מתלבשת ומרגישה שאת קורנת מבפנים, כשאת אוהבת את מה שאת רואה מול הראי, סימן שאת בכיוון הנכון, זו חוויה שכדאי להתחיל בה את היום, אהבי את עצמך.

אין צורך להוציא הרבה כסף, אין צורך בכמות עצומה של בגדים בארון על מנת להראות טוב אפשר ללבוש את אותם פריטים בשילובים שונים, פשוט לייעד מחדש כל בגד וכל פריט אופנה באמצעות שיטה פשוטה ויצירתית-” ערבב והתאם”.

אני כמעצבת תמיד מתכננת פריטי לבוש ואופנה – דגמים שיוכלו לעזור בהתאמת “הופעה” חדשה כל יום. מראה השכבות למשל יכול להתאים גם לאופנה צנועה, גם למי שאוהבת להיראות “קולית” מי שרוצה להסתיר, מי שרוצה להיראות דרמטית  ויחד עם זאת נשית, זה יכול להיות סיגנון מקסים.

חשוב לי שנשים בכל מידה מהקטנה ביותר ועד למידות גדולות, ובכל סיגנון שתבחרנה,תרגשנה תמיד יפות. שמלות חשופות, עם או בלי שרוולים, בגדים צנועים לאשה הדתית.

אני שמחה לקום כל בוקר- עושה מה שאני הכי אוהבת לעשות, אומרת בוקר טוב לפרחים, ואז פונה לסטודיו שלי ליצור, לעצב, לשמח נשים ולהעלות חיוך של שביעות רצון על פניהן.

העיצובים שלי מתאימים לאקלים הארץ, תמיד תרגישי “קלה” עם תחושה שאת בכתונת לילה או פיג’מה ויחד עם זאת יפה.. מקרינה שמחה ובטחון עצמי החוצה.קבלי את עצמך ותיראי … ” מליון דולר ” . חשוב לי כמו בבישול , גם להופעה להוסיף פלפל ומלח, תליון, שרשרת עגילים, חגורה, תיק ונעליים תואמים .  התוספות הללו של אביזרי אופנה, הן תיחכום ולא בהכרח מסובך , עפ”י כמה כללים את רוכשת  הופעה, במראה מושלם עם שמחת חיים קורנת.

אם ברצונך לטשטש בטן בצורה נכונה, אתאים לך חצאית או מכנסיים עם גזרה גבוהה, אפשר שהחלק העליון יהיה בלוזון, או רבידה, אם אפשר נבליט רגליים יפות  ומחשוף ,ותמיד תכשיט תואם, שמלה או טוניקה בגזרת A, ומי שאוהבת מראה צמוד יכולה  על חולצה שמסתירה להוסיף עליונית או וסט צמודים.

התאמת צבע לפנים גם כן חשובה, צבעים חמים, צבעים קרים, כל אחת תרגיש קורנת  אצל ” שרית עיצובים ” . היי שמחה ,נועזת ויצירתית להיות מי שאת, תני לעצמך ביטוי עם מבחר דגמים תואמים, את לא צריכה שיגידו לך שאת נראית טוב – את תרגישי את זה…

דילוג לתוכן